?

Log in

No account? Create an account
за замовчуванням

"Плоскій синематографъ"

Previous Entry Share Next Entry
Penny Dreadful
за замовчуванням
flat_cinema

Неперевершено атмосферно. Часом – красиво. Часом – зовсім ні. Це такий приклад, коли сюжет якщо не зовсім неважливий, то принаймні грає ну зовсім другорядну роль. «Сеттінг – понад усе», ніби кажуть нам творці, тому історія вихляє, плигаючи у часі туди-сюди, повільно витягуючи на поверхню та розглядаючи (якщо не препаруючи) все лайно, яке можна вибити з цих непересічних персонажів. При цьому не слід забувати, що коли їхні секрети закінчаться, то якусь частину (всю, можливо) атмосферності буде втрачено, а ще доведеться щось придумувати, і серіал вимушено стане «Надприродним» у антуражі кінця ХІХ століття. Або серіальною «Чорною орхідеєю» в антуражі ХІХ століття, на худий кінець. Тому не слід викладати всі карти на стіл, не слід.

До речі, якщо вже про «Чорну орхідею» згадувати – вже тоді було зрозуміло, що Хартнетт там – цікавіший, ніж у «Перл Харборі» (завжди вболівала за Бена Аффлека, навіть коли ще ніхто не знав, які фільм він здатен знімати). А тут він просто красавєц-мущіна, а на фоні інших персонажів, так ще й лапочка, і романтичний герой в усьому цьому бардаку, і на всі руки майстер. Біллі Пайпер очікувано страшна та дуже органічна в ролі сухотної повії, Франкенштейн Гаррі Тредевея теж достатньо відразливий (в усіх сенсах), і на його фоні чудовисько Франкенштейна – просто чарівний, та ще й Рорі Кіннер. І як справжній англійський театральний актор, наприкінці він видає такий монолог, що стає очевидно – регулярна участь у шекспірівських постановках не минає даремно. Але це й не дивно. Тімоті Далтону 68, уявляєте? Ось як, іноді навіть такі очевидні речі можуть здивувати.

І бенефіс Єви Грін. Все, що в ній є таємничого та небезпечного, тут розквітає у незнаних раніше масштабах, що просто вау та брр. Так зіграти біснувату – це неймовірно та страшно (і якби не сеттінг, та інші позитиви, про які я вже писала вище, то кинула б перегляд цього серіалу, тому що ось такі моменти мене зовсім не надихають).

Ще повз пробігали Доріан Ґрей, Ван Хельсінґ та… може ще хтось причаївся. Я щось не знаю, чи буде наступний сезон, але для Джекіла та Хайда, Свінні Тода та якого-небудь Джека-стрибуна місце ще напевне знайдеться, тож чом би й ні – хай знімають, подивимось.  • 1
Ще й закінчився цікаво)

ага, і не менш цікаво, що ця компанія далі робитиме.

думаю, перевертень стане їм у нагоді))

мм, а як він відреагує, коли побачить нову супутницю чудовиська Франкенштейна - це така інтрига)

ну, може він її не впізнає, а вона його не пригадає? а потім він її впізнає, і буде у нас мелодрама про амнезію))

за умови, що вона не буде зовні схожа на себе при життєву.

ну, я б на місці Віктора Франкенштейна була б зацікавлена, щоб Ітан її не впізнав, коли/якщо побачить, тому що стріляє він швидко та влучно, а якщо ще й місяць повний буде - так взагалі нічого хорошого. єдине що - сподіваюся, до того моменту у нього буде роман із Ванессою, і всі будуть задоволені)

#какстрашножить

ох... столько еще всего не пересмотрено, а теперь и это придется-таки смотреть :) :)
внесла в список. а что делать? ;)

Re: #какстрашножить

мені здається, добрий час для цього серіалу має настати довгими осінніми вечорами. на хелловін, наприклад)

  • 1