за замовчуванням

"Плоскій синематографъ"

Previous Entry Share Next Entry
Хеппібьоздей
за замовчуванням
flat_cinema

Сьогодні у Ніколая день народження, і минулого року у цей день я постила його фото зі зйомок «Іншої жінки». А цього року я, наприклад, можу написати, що це – комедія з аж одним смішним епізодом і великої кількістю туалетного «гумору». Що це фільм про те, що у Джейме Ланністера могло бути скільки завгодно жінок, причому одночасно. Що кожен з акторів, які мені подобаються, рано чи пізно обов’язково піде зніматися незрозуміло в чому, коли міг би знятися у чомусь набагато кращому. Залишається сподіватися, що «Боги Єгипту» вийдуть нормальним фільмом. Бо там ще й Батлер, у якого просто неперевершений нюх на лайняні фільми, і якого я, попри це, продовжую любити та вірити, що він хоча б раз на пару років зніматиметься в фільмі, який можна ввімкнути та отримати задоволення, а не набивати гулю фейспалмами під час перегляду.

І ще. Пам’ятаєте (хлопці вже можуть не читати;)), якийсь рік тому обіцяли прем’єру «50 відтінків сірого» 31 липня 2014? Із Чарлічкою в головній ролі? Це я подивилась днями трейлер з дерев’яним Джеймі Дорнаном, згадала все це…ех, ну і часи були.  • 1
Нед поздравляет Джейме!

Вовк не може судити лева, але вовк може поздоровляти лева))

Шикарний чоловік! Зі святом його!

ЗІ Обіцяли на 1 серпня, я добре пам'ятаю, оскільки це мало бути "подарунком" на мій ДР)))) але найкращим подарунком буде, що Чарлі там не буде! ;)

Аа, тепер пригадую - ох ця звичка, що прем'єра має бути в четвер! ;)
І тепер Чарлі знов у Дель Торо знімається - все правильно))

  • 1
?

Log in

No account? Create an account