за замовчуванням

"Плоскій синематографъ"

Previous Entry Share Next Entry
серіальне
за замовчуванням
flat_cinema

Влітку я нарешті подивилася ті декілька сезонів «Доктора Хто», які відділяли мене від сучасності. А вчора долучилася до першої серії восьмого сезону. Новий Доктор – це завжди хвилююче, це завжди незвично, і завжди здається, що минулий був краще. Дуже цікаво, куди нас заведе Капальді та як зміниться тональність серіалу. Нова заставка, наприклад, мені дуже і дуже до вподоби.


«Легенди» - вже дві серії подивилася, і якось засумувала. Мені цікава інтрига персонажа Шона Біна, а вони, здається, хочуть зробити акцент на спецзавданнях, які у 90% з пальця висмоктані і абсолютно нецікаві. Нам би психологічну драму, а не стрілялки про агентів під прикриттям. А в цьому плані пілот був більш показовим та інтригуючим.


«Outlander» - після трьох серій подумалося мені, що така екранізація - це надто добре, щоб бути правдою. Але поки що у них все виходить. Сем Юен – ідеальний Джеймі Фрезер. А пісню з заставки кожен раз хочу знайти та записати в плеєр, і все якось руки не доходять. Сподіваюся, як закінчиться сезон, вони, як і в «Грі престолів», випустять саундтрек окремо, тому що це суцільна радість для вух. Ну, а інше – радість для очей. І так, це все ще екранізація жіночого роману, щоб ви чого не такого не подумали.

«The Knick» - неймовірно атмосферний і натуралістичний, як на мене, серіал про лікарню початку ХХ століття. Сценарій – як не поглянь – дуже гарний, персонажі – колоритні, антураж теж на рівні, але під час кров-кишки - brace yourself, це не легко, і завбачливо тримайте їжу подалі від поля зору (якщо раптом балуєтесь за переглядом). А Клайв Оуен, до речі, колись у майбутньому напрошується на «Еммі» за цю роль. І Содерберґ за режисуру теж.
  • 1
Больницу тоже планирую посмотреть. Скачала первую серию, но еще не смотрела. Думаю, посмотреть, понравится ли, и лишь потом качать дальше по мере выхода.

Так, схоже на те, що це з тих серіалів, які добре дивитися запоєм.

Я просто забываю, что было в предыдущих сериях. С Фарго так намучилась, да и с Черепом и костями. Теперь решила, что буду подряд все смотреть.

А у мене постійно щось у "Чорних парусах" забувалося. Але найдивніше у цьому плані було, коли почався другий сезон "Вікінгів", а я забула, на чому майже рік тому закінчився перший 0_о

О, такое тоже есть! С одной стороны - это хорошо, можно по новой смотреть. А с другой - непорядок. )))

Ну, крайній сезон "Гри престолів" перед виходом нового я стараюся передивитися, але то скоріше виключення) Найчастіше ось ті вставки "у попередніх серіях" здаються трохи зайвими, але коли починається новий сезон, такий дайджест зовсім не зайвий)

А я недавно заново всего "Хауса" пересмотрела - как в первый раз. ))) И иногда "Шерлока" забываю. ))) И по новой его смотрю, что меня несказанно радует.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account